Oma pildiga iPhone kaaned

24,99

See toode näeb elegantne välja, kuid see on karm. Selle tugev konstruktsioon sobib ideaalselt teie telefoniga ning kaitseb kriimustuste, tolmu, õli ja mustuse eest. Sile viimistlus muudab selle ka stiilseks ja hõlpsasti hoitavaks.

Kirjeldus

oma pildiga iphone kaaned on valmistatud hübriidsest termoplastsest polüuretaanist (TPU) ja polükarbonaadist (PC)
Tugev, vastupidav polükarbonaadist tagune
Turvalised, kuid painduvad termoplastsest polüuretaanist küljed
Kõrgendatud esiraam
Täpselt joondatud pordiavad
Lihtne peale ja maha võtta
Ühildub juhtmevaba laadimisega
Graafika on UV-prinditud korpusele sileda ja mati viimistlusega
SE ümbris sobib 2020. aasta iPhone® SE mudeliga

 

See elegantne toode, millest siin räägime, on midagi enamat kui lihtsalt tarvik teie telefonile. Selle tugev ja vastupidav konstruktsioon pakub mitmekülgset kaitset, mis hoiab teie seadme korras ja kriimustustevaba. Ja seda juba teie pildiga!

Üks esimesi asju, mis selle toote juures silma hakkab, on selle elegantne välimus. Selle stiilne disain on täiuslik tasakaal funktsionaalsuse ja esteetika vahel. Saate nautida kaitset, mida vajate, ilma et peaksite ohverdama oma telefoni välimust. Toote pealispind on sile ja meeldiv puudutada, mis muudab selle hoitavaks ning visuaalselt atraktiivseks. Selle kaasaegne välimus täiendab suurepäraselt teie telefoniga, ilma et see kisendaks tähelepanu.

Kui tegemist on tugevuse ja vastupidavusega, siis see toode on kindlasti esikohal. See on loodud vastu pidama igapäevasele kulumisele ja raskematele väljakutsetele. Olenemata sellest, kas teil on kiire elustiil või olete lihtsalt ettevaatlik, annab see toode teie telefonile kindla kaitse. Ei ole vaja muretseda kriimustuste, põrutuste või väikeste õnnetuste pärast, sest see toode on mõeldud neid ära hoidma.

Üks oluline omadus, mida see toode pakub, on kaitse tolmu, õli ja mustuse eest. Iga päev puutume kokku erinevate keskkondadega, kus need elemendid võivad ohustada meie telefonide korrasolekut. Tolm ja mustus võivad koguneda telefoni kõikidesse nurkadesse ja pragudesse, mis võib mõjutada selle toimimist. Õli jäljed võivad rikkuda ekraani selgust ja puutetundlikkust. Õnneks hoiab see toode need ohud eemal, hoides teie telefoni puhta ja töökorras. Oma pildiga iphone kaaned.

Lisaks kaitsele on selle toote paigaldamine lihtne ja hõlbus. Te ei pea muretsema ebamugavate paigaldusprotsesside pärast. See toode käib sujuvalt teie telefonile ja istub kindlalt paigas. Samuti võimaldab see täielikku juurdepääsu kõigile telefonifunktsioonidele ja portidele. Te ei pea eemaldama ühtegi osa, et laadida oma telefoni, kasutada kõrvaklappe või reguleerida helitugevust.

Selle toote kasutamine võimaldab teil oma telefoni ohutult ja mugavalt kaasas kanda. See ei lisa tarbetut kaalu ega mahukust, mistõttu mahub see kergesti teie taskusse või käekotti. Lisaks on see lihtne puhastada, nii et saate hoida oma telefoni ja tarvikuid värske ja puhtana.

Kokkuvõttes võib öelda, et see elegantne ja tugev toode on ideaalne kaaslane teie telefonile. Selle konstruktsioon pakub kaitset kriimustuste, tolmu, õli ja mustuse eest, samas kui selle sile viimistlus muudab selle stiilseks ja hõlpsasti hoitavaks. Ärge jätke oma telefoni turvalisuse ohtu – investeerige sellesse tootesse ja nautige oma seadme pikka eluiga ning suurepärast välimust.

Toote info

iPhone mudelid

iPhone 7/8, iPhone SE, iPhone X/XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Oma pildiga iPhone kaaned”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga